ICodeFactory – studentska praksa iz oblasti veštačke inteligencije

Kompanija ICodeFactory deli informacije o studentskoj praksi iz oblasti veštačke inteligencije koju organizuje ove jeseni.

Ova praksa je namenjena studentima koji imaju afinitete prema ovoj oblasti, a od kandidata se očekuju sledeća predznanja:

• poznavanje programskog jezika Python;

• osnovno znanje iz obrade i analize podataka, kao i poznavanje alata za vizualizaciju podataka;

• osnovno razumevanje algoritama mašinskog učenja;

• srednji nivo poznavanja engleskog jezika.

Planirano vreme početka prakse je kraj septembra, a njeno trajanje je 3 nedelje.

Ovo može biti sjajna prilika za studente završnih godina da steknu iskustvo rada u realnom radnom okruženju, a nakon prakse postoji i mogućnost zaposlenja.

Za prijavu je potrebno poslati CV na mejl-adresu jobs@icodefactory.com, pri čemu u Subject-u mejla treba naznačiti naziv pozicije za koju se prijavljuje, a rok za prijavu je 8. septembar 2024.