Oglas: ICodeFactory – Microsoft Certification Training

ICodeFactory pozive studente koji polako razmišljaju o svojim prvim karijernim koracima, da se prijave za Microsoft Certification Training.

Kao i do sada, u pitanju je obuka u trajanju od 2 meseca pod mentorstvom Microsoft sertifikovanih profesionalaca, koja je ovog puta i plaćena i sponzorisana. Ovaj trening je prilika za studente starijih godina, koji razmišljaju o svom zaposlenju, bilo da govorimo o full time radnom angažovanju, ili part time (ukoliko neko studira ili ima druge započete obaveze u planu).

Obuka je deo juniorskog paketa i jeste prilika da studenti ili diplomci,pre samog uključenja na projekat dobiju priliku za intezivan upskilling, jer je naše iskustvo pokazalo da u tom slučaju mogu mnogo brže da napreduju i da se dalje profesionalno razvijaju.

Prijave i više informacija